hledejpraci.cz

Příležitost pro každého ...

Každá cesta směřující ke společnému cíli má nějaký začátek. Pro Vás je tím začátkem rozhodnutí stát se členem a součástí mezinárodní společnosti AKUNA. Příležitost změnit svůj život k lepšímu se nyní pomalu stává realitou.

Rozhodli jste se pomoci sobě, svým blízkým i ostatním, třeba i cizím lidem. Vaše cesta určitě nebude snadná, protože každá rychlá změna může někdy trošku bolet. Věříme ale, že cesta kterou jste zvolili, bude s naší pomocí velice jednoduchá.

Dostali jste vynikající příležitost, jak zlepšit své zdraví, životní úroveň. Nyní si můžete vybudovat vlastní nezávislé postavení, které Vám umožní žít důstojný a svobodný život. Teprve nyní si můžete vychutnat uspokojení ze zajímavé a smysluplné práce.

Nemůžete se ještě pořád rozhodnout?
Podívejme se společně co Vám naše společnost nabízí a uvidíte, že cesta kterou jsme si v našich myšlenkách zvolili je dobrá a naše nabídka může být pro Vás impulsem k Vaší správné volbě.

AKUNA to jsou především:

Výrobky mimořádné kvality
Naše produkty jsou vyrobené za spolupráce s lékaři na základě čínské a evropské naturopatie (přírodního léčitelství). Jsou ověřené nejen moderní vědou ale, a to je důležité, i přímým nasazením v praxi, navíc získaly mnohá ocenění na výstavách věnovaných zdraví a zdravému životnímu stylu. Kvalitní bylinná prevence pro Vaše zdraví nepostradatelná.

Výborné obchodní podmínky
Náš obchodní systém je založen na moderním network marketingu. Je to výběr toho nejlepšího, co v oboru existuje. Dosažené slevy jsou trvalé, hned po startu můžete dosahovat reálných výsledků, Váš postup je velmi snadný. Získáte také nezávislé postavení s vlastním dědičným obchodem.

Ojedinělá sponzorská podpora
vlastní metody vyvinuté podle zkušeností úspěšných distributorů, jednoduchý a účinný systém školení

Vzorná podpora společnosti
objednávku na dálku, zboží až do domu, info linku zdarma, zprávy o obrazu sítě, internet, prodejní a učební pomůcky, tiskové a multimediální propagační prostředky v jazycích všech zemí působností, časopis, firemní školení a společenská setkání

Pobídkové programy a soutěže
úhradu leasingu Vašeho vlastního auta, soutěž o luxusní dovolenou, další odměny za výkon

Mezinárodní obchod
ve všech zemích působnosti, bez převážení zboží, bez cel a problémů

AKUNA to je Vaše správná volba.
Příležitost pro každého, zdraví pro všechny

Chcete-li další nezávazné informace o možnostech spolupráce, vyplňte prosím tento formulář.

V nejbližších dnech se s Vámi spojíme a představíme Vám výhody spolupráce s Akunou.

Jméno:

Město:

Telefon:

E-mail:


Motto:
Zdravý člověk má spoustu přání, nemocný jen jedno...

Poštovné zdarma!

Na stránkách použity prvky z www.akuna.cz