hledejpraci.cz

Onyx

Multiminerální nápoj s bylinnými extrakty. Komplex převážně nedostatkových a nesnadno vstřebatelných minerálů a stopových prvků, určený k denní spotřebě. ONYX, to je především hořčík, vápník, mangan, křemík, zinek, selen, chrom a molybden.

Účelem Onyxu není dodávat tělu celou denní dávku minerálů. I nesprávně složená strava nějaké obsahuje. Je ale důležité doplňovat ty, kterých mívá tělo největší nedostatek.

Onyx

V čem je ONYX tak vyjímečný?

Kombinace hlavních nedostatkových minerálů
příčinou většiny zdravotních potíží, všeobecně způsobených nedostatkem minerálů a stopových prvků, je právě nedostatek minerálů, obsažených v Onyxu

Kombinace nesnadno vstřebatelných minerálů
Onyx obsahuje minerály, které se v organismu obtížně vstřebávají a musí se mu proto dodávat. onyx byl zvlášť vyvinut k tomu, aby jejich vstřebání umožnil.

Kombinace minerálů s bylinnými extrakty
vstřebatelnost minerálů zvyšuje zvolená kombinace bylin.

Poměr vápníku a hořčíku
poměr hořčíku a vápníku je v Onyxu 2:1. Ve vodě rozpustný hořčík bez nebezpečí předávkování napomáhá ke zpracování vápníku v organismu.

Zajištění přísunu denní dávky vápníku
díky zvoleným surovinám a dobré vstřebatelnosti lze zdvojnásobením až ztrojnásobením denní dávky Onyxu zajistit nejnutnější denní dávku vápníku bez dalších vedlejších účinků.

Čisté suroviny
použité minerály se získávají z ekologicky čistých přirozených surovin převážně organického původu (např. z mořské vody a mořských živočichů, zeleniny apod.)

Průběžná kontrola kvality
všechny suroviny, jednotlivé extrakty i výsledný produkt jsou průběžně testovány státní laboratoří

Tekutá forma
tekutá forma je daleko lépe stravitelná v vstřebatelná než ostatní formy, např kapsle či tablety.

Další předností Onyxu je jeho dobrá chuť.


Motto:
Zdravý člověk má spoustu přání, nemocný jen jedno...

Poštovné zdarma!

Na stránkách použity prvky z www.akuna.cz