hledejpraci.cz

Cleanse Plus

Bylinný detoxikant Cleanse plus obsahuje látky, které urychlují čistící procesy na úrovni jaterní a ledvinové filtrace a podporují optimalizaci složení žluči a zlepšení metabolických funkcí vůbec.

Výrazně posiluje regenerační schopnosti orgánů zažívacího traktu – udržuje je mladé a správně fungující. Zprostředkovaně působí i na žlázy s vnitřní sekrecí. Příznivě ovlivňuje funkci imunitního systému. Přímo svými baktericidními a protizánětlivými účinky, nepřímo tak, že odbouráním toxinů uvolní jeho účinné složky k boji s bakteriemi a viry.

Cleanse Plus

Jak nám CLEANSE plus pomáhá?

Medvědice
má antibakteriální a protizánětlivé účinky hlavně v urogenitální soustavě. Působí také jako astringent, tonizuje srdeční sval, napomáhá jaterním funkcím. Pro dobré diuretické vlastnosti se používá při léčení ledvinných kamenů, cukrovky, průjmů, zánětů močových cest a mnoha dalších potíží

Červená řepa
upravuje funkci jater a přispívá k odstranění jaterních toxinů. Je vhodná i při zácpě a střevních potížích. Napomáhá k redukci zvýšeného krevního tlaku, má protinádorové účinky a příznivě ovlivňuje imunitní systém.

Petržel
patří do skupiny diureticky působících bylin, má účinky karminativní, spasmolytické, vasodilatační, antiseptické, antirheumatické a litotriptické – napomáhá k vylučování ledvinných kamenů.

Ostropestřec
má proticirhotické, protizánětlivé, tonizační a protinádorové účinky. Působí antidepresivně. Díky hlavní účinné substanci silymarinu je výborným antioxidantem. Stimuluje růst nových jaterních buněk.

Smetanka
napomáhá ke zlepšení chuti k jídlu, snižuje nadýmání a plynatost. Působí proti bakteriím a plísním, snižuje vysoký krevní tlak, spolupůsobí při odbourávání krevních toxinů a má preventivní protinádorové účinky. Smetánka se řadí do skupiny jaterních čističů a bylin optimalizujících tvorbu žluči.


Motto:
Zdravý člověk má spoustu přání, nemocný jen jedno...

Poštovné zdarma!

Na stránkách použity prvky z www.akuna.cz