hledejpraci.cz

Alveo

Harmonizační rostlinné tonikum. Kombinace mnoha účinných látek rostlinného původu obsažených ve směsi extraktů z 26 rostlin, medu, javorového sirupu a vody. Povzbuzuje organismus k lepší činnosti a zároveň zajišťuje jeho metabolickou rovnováhu. Nahrazuje látky chybějící v potravě a dodává je tělu v jejich nejbezpečnější a nejpřijatelnější podobě. Zajišťuje jejich absorbci do všech důležitých tělních systémů. Vyrovnáním poměrů účinných látek v těle umožňuje optimální odbourávání a vylučování zplodin látkové výměny a jiných balastních látek. Zvyšuje obranyschopnost organismu proti onemocnění, napomáhá správné a rychlé regeneraci tělních systémů, zpomaluje stárnutí.

Alveo

Co nám ALVEO přináší?

jasnou hlavu, pevné nervy
Prokysličuje mozkové buňky, umožňuje rychlejší přenos vzruchů mezi neurony a dále i celkové uklidnění. Budete se lépe soustředit a budete chráněni před účinky stresu.

silné srdce, zdravé cévy
Podporuje srdeční činnost, upravuje krevní tlak a prokrvuje kapiláry. Sníží hladinu cholesterolu, vaše cévy budou opět pružné, zajistí prevenci všech kardiovaskulárních chorob.

dobré trávení a vylučování
Upravuje funkce celého trávicího traktu - optimalizuje tvorbu a složení žaludečních šťáv, reguluje hladinu cukru, upravuje střevní mikroflóry i činnost jater a žlučníku, stimuluje činnost ledvin.

pružnější svaly a klouby
Má mírné anabolické účinky i antirevmatické účinky, slouží k prevenci artrózy.  Napomáhá urychlovat a regulovat látkové výměny, sníží obsah balastních látek a toxinů ve vašich tkáních.

lepší kondici a méně únavy
Rychleji vyplavuje kyseliny mléčné ze svalů včetně srdce, lépe vyživuje všechny tkáně, posiluje potenci a reprodukční procesy.

odolnost vůči zátěžím a onemocněním
Tonizuje celý váš organismus, optimalizuje funkci imunitního systému, přináší antialergické, protizánětlivé, antibakteriální i antivirové účinky.

prevenci rakoviny
Obsahuje dostatek antioxidantů, které likvidují nebezpečné volné radikály.

delší mládí
Nabízí biochemickou rovnováhu, podporu buněčného množení, rychlejší hojivé procesy a regeneraci všech tkání, zpomaluje stárnutí.


Motto:
Zdravý člověk má spoustu přání, nemocný jen jedno...

Poštovné zdarma!

Na stránkách použity prvky z www.akuna.cz